Pełna akcji agenda na nadchodzący weekend

Przepełniony różnorodnymi wydarzeniami, nadchodzący weekend obiecuje mnóstwo atrakcji. Poniżej prezentujemy zestawienie szczegółów dotyczących wybranych imprez.

Pierwszym punktem programu jest muzyczne wydarzenie o nazwie „Dancing Queen – Abba Style”. Rozpoczynając się w piątek o godzinie 21:00, impreza odbędzie się w Fabryce Lloyda. Uczestnicy będą mieli okazję potańczyć przy rytmach muzyki legendarnej szwedzkiej grupy ABBA. Bilety na to wydarzenie można zakupić na stronach goingapp.pl, bkb.pl oraz bileterka.com.

Tego samego dnia, również o godzinie 21:15, fans kina plenerowego będą mieli okazję spotkać się nad Balatonem. Jest to kolejne wydarzenie z tego cyklu, a tym razem na ekranie pojawi się kryminał o tytule „Układ idealny”.

W sobotę rano, dokładnie o godzinie 10:00 na placu przed stadionem Chemika zaplanowana jest szósta edycja Zlotu zabytkowych autobusów. W czasie trwania zlotu, od godziny 12:00 aż do 18:00, entuzjaści zabytkowych pojazdów będą mieli unikalną możliwość przejechania się nimi.