29. edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji

Rozpoczęła się 29. edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji, znanych jako WOD-KAN 2023. Przez kilka dni ponad 270 wystawców z Polski i zagranicy prezentuje swoje usługi i produkty w naszym mieście. Podczas targów zostały również przyznane nagrody Grand Prix dla najlepszego produktu, technologii oraz najciekawszej ekspozycji. Wydarzenie to stało się stałym punktem w kalendarzu naszego miasta.

WOD-KAN to jedna z najważniejszych wystaw na krajowym rynku i jedno z największych wydarzeń w Europie skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Targi te stanowią doskonałą okazję do nawiązywania bezpośrednich kontaktów biznesowych zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi partnerami oraz zapoznania się z najnowszymi technologiami związanymi z wodociągami, kanalizacją i ochroną środowiska.

W tym roku na targach WOD-KAN bierze udział około 270 wystawców, w tym dyrektorzy techniczni, projektanci, instalatorzy, inżynierowie i prezesi przedsiębiorstw związanych z branżą wodociągowo-kanalizacyjną. Wystawa ta stanowi doskonałą platformę do wymiany doświadczeń, poglądów, zdobywania wiedzy i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. To właśnie w Bydgoszczy podpisywane są nowe kontrakty, a także można poznać najnowsze osiągnięcia technologiczne w tej branży. Wśród licznych gości z zagranicy w tym roku z przybywa delegacja z Ukrainy. Przedstawiciele instytucji związanych z wodociągami opowiedzą o trudnej sytuacji instalacji wodno-kanalizacyjnych w wielu miastach na Ukrainie po atakach bombowych ze strony Rosji.