Ciężki wypadek w Bydgoszczy: 76-letnia kobieta potrącona przez tramwaj

Młodszy aspirant Krzysztof Bratz, rzecznik prasowy bydgoskiej policji, poinformował o tragicznym zdarzeniu, które miało miejsce na ulicach miasta. Mimo podejmowanej natychmiastowej reanimacji 76-letniej kobiety, potrąconej przez tramwaj, nie udało się jej życia uratować.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, odpowiedzialny za wypadek tramwaj nie był wówczas na trasie komercyjnej, ale odbywał przejazd techniczny. Tragiczny incydent miał miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych, wyposażonym dodatkowo w sygnalizację świetlną.

– Nasze służby nadal prowadzą reanimację poszkodowanej – przekazał informacje młodszy aspirant Krzysztof Bratz będący częścią zespołu komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Na skutek poważnego zdarzenia ruch tramwajów został wstrzymany. Ruch samochodowy w okolicach miejsca wypadku nadal funkcjonuje płynnie dzięki kierowaniu go przez obecnych na miejscu funkcjonariuszy policji. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, będą kontynuować pracę na miejscu wypadku przez dłuższy czas, aby przeprowadzić oględziny miejsca zdarzenia i ustalić świadków tragicznego incydentu.