Ekskluzywny butik By o la la z nowym miejscem w Focus Bydgoszcz po przeprowadzce

W Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy doszło do zmiany. Modowy butik dla kobiet, By o la la, po przeprowadzce dysponuje teraz większą powierzchnią, co pozwolił na poszerzenie asortymentu oferowanych produktów.

Nowe miejsce działalności sklepu By o la la to obecnie poziom 1 centrum handlowego, gdzie znajduje się w sąsiedztwie takich marek jak Lee Wrangler czy CCC. Zdecydowanie zwiększyła się tym samym przestrzeń, którą mogą wykorzystać klienci butiku.

Centrum Handlowe Focus w Bydgoszczy to imponujący obiekt o powierzchni wynajmu 44,6 tys. mkw. Wśród najemców znajdują się takie marki jak: Cinema City, HalfPrice, Sinsay, Media Expert, 4F, Adidas, Apart i Big Star.

By o la la to polska marka modowa skierowana do kobiet, które pragną podkreślić swój unikalny styl. Oferowane przez nią ubrania charakteryzują się oryginalnością i dbałością o detale. By o la la tworzy kolekcje zgodnie z najnowszymi trendami mody, stawiając na jakość i różnorodność stylów, co pozwala każdej kobiecie wyrazić swoją osobowość.