Festyn dla dzieci – pełen rytmu i magii

Uroczyste otwarcie festynu dla dzieci nastąpi dokładnie o godzinie 14.00, a pierwszym punktem programu będzie wspólne pląsy w takt muzyki. Zaszczyt poprowadzenia tego muzycznego intermezza przypadnie Jurekowi Paterskiemu. Dzieci będą miały okazję do zabawy przy muzyce, ale też do udziału w konkursach i grach, które zorganizuje dla nich Paterski.

Następnie, godzinę po rozpoczęciu imprezy, przyszedł czas na niecodzienną podróż do świata magii, którą poprowadzą dwie czarodziejki. Zaczynając od tańca w kręgu, dzieci zostaną wprowadzone w tajniki rzucania czarów, mieszania tajemniczych składników w niewidocznej misie i przemiany zwykłej żaby w prawdziwą księżniczkę.

O godzinie 15.30 pozornie spokojna atmosfera festynu zostanie przerwana przez dynamiczne animacje przygotowane przez zespół Animilandia. Wśród proponowanych zabaw znajdą się energiczne tańce z elementami zdrowej rywalizacji, takie jak na przykład taneczna bitwa, w której udział wezmą także rodzice.

Godzinę później dzieci będą mogły zanurzyć się w kolejne animacje i gry. Cała zabawa potrwa do 17.00, zapewniając tym samym trzy godziny pełne atrakcji dla najmłodszych. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji – balonowych kreacji, brokatowych tatuaży. Na małych miłośników pojazdów czekać będą pokazy strażackiego wozu ratowniczego oraz zabytkowe autobusy.