Łazienka w stylu vintage rządzi się swoimi prawami

Zaprojektowałeś swój dom w każdym szczególe, zaplanowałeś prace i jeśli chodzi o wybór stylu, który najlepiej Cię reprezentuje, zdecydowałeś się na styl retro, a do swojej łazienki szukasz akcesoriów łazienkowych vintage.

Łazienka o silnej konotacji, która zwraca również uwagę na wybór mebli łazienkowych w stylu vintage. Styl ten rządzi się bardzo precyzyjnymi zasadami, a jego interpretacja jest możliwa tylko wtedy, gdy podąża się za właściwymi wskazówkami.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wiedzieć, jak łączyć meble w stylu vintage i akcesoria w stylu vintage z nowoczesnym akcentem. Łączenie różnych materiałów jest nieodłącznym elementem tego smaku, który realizuje się w nakładaniu się różnych faktur i przedmiotów z różnych epok.

Udekoruj swoją łazienkę przedmiotami z recyklingu, być może znalezionymi na pchlich targach. Tchnij w nie, nowe życie, wykorzystując je jako dekoracje na krawędzi wanny lub na innych powierzchniach. Udekoruj ściany, być może pomalowane na ciepłe, neutralne kolory, antycznymi ramami o różnych kształtach i kolorach. Zakończ dekorację, dodając rośliny, nawet sztuczne, o różnych rozmiarach i zawsze wstawiaj jakiś ciemny detal, aby działał jako punkt centralny.

Zakończ dekorację, poświęcając się oświetleniu, przestrzegając, aby było miękkie, a przede wszystkim skup się na obszarze umywalki i lustrze, naturalnie vintage.