Nowe ruchy kadrowe w drużynie czwartoligowca z Glinek

Zespół piłkarski z Glinek, grający w czwartej lidze, ogłosił ostatnio pewne zmiany w składzie swojej drużyny. Dwóch zawodników podpisało nowe umowy z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz.

Chcielibyśmy przypomnieć, że wcześniej z drużyny odeszli Szymon Maziarz, który pełnił rolę pomocnika, oraz obrońca Adam Kacprzak. Teraz, do tej listy dołącza Maciej Kot, kolejny pomocnik. Kot, który jest wychowankiem klubu, rozegrał dla niego 229 meczów, w trakcie których 50 razy zdobywał gole.

W międzyczasie dwaj kluczowi zawodnicy zdecydowali się na przedłużenie umów z drużyną Chemika Moderatora, kierowaną przez Wiktora Osińskiego. Pierwszym z nich jest obrońca Kamil Goździkowski, który w sezonie 2022/2023 strzelił dwie bramki podczas trzydziestu dwóch ligowych meczów i zdobył kolejne dwie bramki w sześciu spotkaniach Pucharu Polski KPZPN. Drugim zawodnikiem jest Piotr Siekirka, pomocnik drużyny, który okazał się być najefektywniejszym graczem klubu w minionym sezonie – pokonał rywali szesnaście razy i rozegrał trzydzieści jeden meczów w czwartej lidze. Klub z ulicy Glinek 79 szybko ma ogłosić kolejne zmiany kadrowe.

Piłkarze Chemika Moderatora spotkają się na pierwszym treningu przed nowym sezonem około 10 lipca.