Otwarcie niecodziennego kina na niższym poziomie Hali Targowej w Bydgoszczy

Na minus pierwszym piętrze popularnej Hali Targowej, usytuowanej w Bydgoszczy, ma swoje miejsce niezwykłe kino. Osoby odwiedzające halę będą mogły skorzystać z tej atrakcji całkowicie bez opłat.

Przy ulicy Magdzińskiego, wolne do niedawna boksy na żywność w hali, znalazły już nowych najemców. W najbliższym czasie dwie nowe gastronomiczne propozycje zaprezentują tam swoją ofertę.

Pierwsza z nich, Cheeky Chicken, to koncepcja oparta na koreańskich przepisach z dodatkami azjatyckimi, sosami oraz własnymi marynatami na bazie kurczaka. Drugi koncept to Silk&Spicy specjalizujący się w kuchni tajskiej. Za jego prowadzenie odpowiadać będzie polsko-wietnamski duet specjalistów od kuchni azjatyckiej. Jak informuje Ewa Pierucka, menadżerka Hali Targowej w Bydgoszczy, obecnie trwają ostatnie prace nad wyposażeniem boksów i przygotowania do ich uruchomienia.

Ewa Pierucka twierdzi, że przedsiębiorstwa funkcjonujące w hali cieszą się zadowalającymi obrotami. Pomimo, że początkowe otwarcie hali przyciągnęło tłumy gości, co generowało duże natężenie pracy, teraz jest nieco spokojniej. Nadal jednak wielu ludzi przychodzi z zainteresowaniem sprawdzić, jak prezentuje się wnętrze zaadaptowanej hali. Wiele pytań dotyczy też możliwości zakupu odzieży, zwłaszcza ze strony starszych osób, które są zaintrygowane zmianami w budynku – dodaje Ewa Pierucka.