Pogoda w Bydgoszczy – prognoza na 30 lipca 2023 roku

Przewidywania atmosferyczne dla Bydgoszczy na 30 lipca 2023 roku wskazują, że tego dnia będziemy obserwowali umiarkowane chmury na niebie. Temperatury będą oscylować między 17 a 24 stopniami Celsjusza, z maksimum temperatury przewidywanym na popołudniowe godziny. Wiatr będzie delikatny, z prędkością wahającą się między 3 a 5 km/h, płynący głównie od zachodu. Świt jest zaplanowany na dokładnie godzinę 4:59:35, podczas gdy słońce zgaśnie o godzinie 20:49:09.

Porównując aktualną prognozę pogody z tą sprzed tygodnia, można dostrzec pewne różnice. Tydzień temu niebo nad Bydgoszczą było pokryte całkowitym zachmurzeniem, podczas gdy dzisiaj przewidujemy umiarkowane zachmurzenie. Temperatura również wykazuje zmiany – dzisiejsze wartości są nieco niższe, nie przekraczając 24 stopni Celsiusza, podczas gdy tydzień temu osiągnęliśmy poziom 28 stopni. Prędkość wiatru pozostaje jednak na podobnym poziomie jak tydzień temu, utrzymując się w granicach 3-5 km/h.

Zatem, spodziewana pogoda w Bydgoszczy na dzień 30 lipca 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie, temperatury oscylujące w granicach do 24 stopni Celsiusza oraz łagodny wiatr o prędkości od 3 do 5 km/h wiejący głównie z kierunku zachodniego.