Port Lotniczy Bydgoszcz odnawia połączenie z Dublinem w sezonie zimowym

Głośna wiadomość wyszła od Portu Lotniczego Bydgoszcz, który podał do publicznej wiadomości, że pasażerowie będą mieli ponownie możliwość skorzystania z popularnego połączenia lotniczego do Dublina. Muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż ta opcja będzie dostępna dopiero w ofercie na nadchodzący sezon zimowy.

Kiedy Port Lotniczy Bydgoszcz prezentował rozkład lotów na sezon letni, wiele osób zauważyło i zareagowało na brak połączenia do stolicy Irlandii, Dublinu. Wcześniej ten cel podróży cieszył się sporym zainteresowaniem. Internauci byli zawiedzeni i wyrażali swoje oburzenie komentarzami typu: „Wstyd, że Dublin odwołany”.

Jednakże, wygląda na to, że opinie pasażerów nie poszły w las. Port lotniczy w Bydgoszczy odpowiedział na ich oczekiwania, ogłaszając reaktywację połączenia do Dublina. Linie lotnicze Ryanair będą ponownie obsługiwać tę trasę. Jednakże istnieje pewne 'ale’. Ta opcja zostanie uruchomiona dopiero w nadchodzącym sezonie zimowym. Krótki komunikat na ten temat pojawił się na profilach społecznościowych Portu Lotniczego Bydgoszcz, brzmiący: „Drodzy Pasażerowie! Mamy dobrą wiadomość – w sezonie zimowym (od 27 października) Dublin wraca do siatki połączeń BZG”.