Przedszkole Tatrzański Las zaprasza

Niepubliczne przedszkole Tatrzański Las które zostało otwarte jesienią 2022 roku. W ciągu ostatnich otworzyło także żłobek. Przedszkole to znajduje sią przy ulicy Witkiewicza 3 i prowadzi całodzienną opiekę nad dziećmi. Można też skorzystać z opcji przedszkola na godziny.

Przedszkole mieści się w przestronnym budynku na Osiedlu Tatrzańskim. Budynek został przystosowany do potrzeb małych podopiecznych. Zapisy do przedszkola i żłobka prowadzone są przez cały rok, a można zapisać dzieci w wieku od 1 roku do 6 lat.

W placówce edukacyjnej prowadzone są różne zajęcia by wspomagać rozwój dzieci. Opiekunom zależy również by dobrze się bawiły. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która realizacje różnorodne zajęcia w tym sensoryczne, rytmiczne. Są także zajęcia językowe oraz  nauka rozpoznawania emocji. Do tego dzieci spotykają się z psychologiem oraz logopedą. Z bardziej niezwykłych zajęć jakie są prowadzone w tym przedszkolu można wymienić:

  • lekcje kodowania prowadzone z udziałem robota;
  • dogoterapię podczas, której dzieci pod okiem doświadczonego opiekuna oswajają się ze zwierzęciem oraz uczą się funkcjonować z nim;
  • są również zajęcia z innymi zwierzętami takimi jak alpaki.