Wizyta uczniów z Dąbrowy Chełmińskiej w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Fordon

26.03.2024 roku, kiedy funkcjonariusze policji z komisariatu w Fordonie obsługiwali Punkt Przyjęć Interesantów w Dąbrowie Chełmińskiej, mieli niecodziennych gości. Uczyli tam zaskoczono ich niespodziewanym odwiedzinami dzieci z trzeciej klasy Zespołu Szkół z Dąbrowy Chełmińskiej. Wizyta miała szczególny charakter – młodzi studenci przybyli, aby przekazać policjantom życzenia świąteczne na zbliżające się Święta Wielkanocne.

Uczniowie tej szkoły podarowali funkcjonariuszom uroczą, wykonaną ręcznie kartkę z życzeniami świątecznymi. Dla służących w Punkcie Przyjęć Interesantów Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon był to miły moment i przyjemne zaskoczenie.

W zamian za tę sympatyczną niespodziankę, policjanci oprowadzili młodych gości po swoim miejscu pracy oraz pokazali im radiowóz. Nie zabrakło również słodyczy dla małych gości jako formy poczęstunku.

Chcielibyśmy wyrazić nasze podziękowanie dla dzieci i ich opiekunów za tak miłe gesty i serdecznie życzymy wszystkim zdrowych oraz radosnych Świąt Wielkiej Nocy.