Bezpieczeństwo Seniorów jest tematem debaty społecznej w Sicienku

Z zaproszenia Komendanta Komisariatu Policji z Koronowa wynika, że mieszkańcy gminy Sicienko będą mogli wziąć udział w debacie społecznej na temat bezpieczeństwa seniorów. Spotkanie odbędzie się 26 października 2023 roku, o godzinie 16:00, w miejscowych instytucjach kultury – Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece znajdującej się przy ulicy Bydgoskiej 6.

Debata pt. „Seniorze – poczuj się bezpiecznie” została zaplanowana na czwartkowe popołudnie, 26 października 2023 roku. Skierowana jest do seniorów oraz ich rodzin. W trakcie spotkania zostaną omówione różne kwestie związane z bezpieczeństwem starszych osób.

Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi informacje na temat oszustw na seniorach, możliwości wykorzystania aplikacji „Moja Komenda”, a także korzyści płynących z korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Programu „Twój Dzielnicowy”.

Komendant Komisariatu Policji serdecznie zachęca wszystkich mieszkańców gminy Sicienko oraz osoby, które interesują się tematem bezpieczeństwa, do aktywnego udziału w debacie społecznej.