Bydgoska policja zabezpiecza znaczne ilości narkotyków

Policjanci specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości związanej z narkotykami i pseudokibicami, którzy pracują w Komendzie Miejskiej w Bydgoszczy, przeprowadzili udaną operację zabezpieczającą ilości narkotyków. Akcja ta odbyła się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Posiadacz tych nielegalnych substancji został aresztowany na okres co najmniej trzech miesięcy, jednak jest prawdopodobne, że jego pobyt za kratami potrwa dłużej.

Według informacji otrzymanych od bydgoskich funkcjonariuszy, 41-letni mieszkaniec Bydgoszczy mógł być właścicielem dużej ilości nielegalnych substancji. Dane te sugerowały również, że mężczyzna był już poszukiwany przez siły porządkowe, aby odbył 182-dniową karę pozbawienia wolności. W dniu 17 sierpnia, w czwartek, policyjna ekipa udała się do mieszkania mężczyzny znajdującego się na Szwederowie.

Po poinformowaniu go o powodach ich obecności, funkcjonariusze rozpoczęli przeszukanie miejsca zamieszkania. Po krótkim czasie ich podejrzenia zostały potwierdzone. W sumie, w domu 41-latka udało im się zabezpieczyć ponad 230 gramów substancji o nazwie 3CMC oraz 22 gramy marihuany.