Bydgoska wiosenna seria wpisów "Mieszkaniowy plac budowy" na blogu Bydgoszcz w budowie

Na blogu Bydgoszcz w budowie, przez cały okres wiosenny, zamieszczane będą cotygodniowe posty z cyklu „Mieszkaniowy plac budowy”. Każdego piątku czytelnicy będą mieli okazję do zapoznania się ze zdjęciami przedstawiającymi mieszkalne projekty deweloperskie realizowane na terenie Bydgoszczy i sąsiednich gmin. Seria wpisów będzie składać się z 12 segmentów. Wpisy zaczynają się od prezentacji aktualnie realizowanych projektów, następnie przechodzą do planowanych inwestycji, a kończą się dodatkiem poświęconym projektom, które ruszyły dopiero po przeprowadzeniu danego podsumowania osiedla.

Pierwszy odcinek serii był poświęcony inwestycjom na osiedlach Bartodzieje i Brdyujście, gdzie obecnie prowadzone jest sześć różnych projektów mieszkaniowych. Drugi wpis ukazywał pięć inwestycji realizowanych na osiedlach Wzgórze Wolności, Wyżyny, Kapuściska i Glinki. Trzeci odcinek prezentował kolejne pięć projektów mieszkaniowych na osiedlu Leśne i Bielawy.

Czwarty odcinek serii ukazywał pięć inwestycji na osiedlu Flisy, Czyżkówko, Piaski i Prądy. W piątym odcinku czytelnicy mogli zapoznać się z aż czternastoma projektami deweloperskimi w Fordonie. Szósty odcinek prezentował siedem inwestycji realizowanych na osiedlu Bocianowo i Okole. Siódmy odcinek serii był natomiast poświęcony pięciu projektom mieszkalnym na Śródmieściu.

Ósmy odcinek serii skupiał się na ośmiu inwestycjach na Szwederowie i Górzyskowie. W dziewiątym odcinku cyklu, zaprezentowane zostały planowane inwestycje na południe od Brdy i Kanału Bydgoskiego.