Bydgoszcz: Intensywna walka z narkotykami w dzielnicy Śródmieście. Młody mężczyzna zatrzymany

Służby policyjne ze Śródmieścia, jednej z bydgoskich dzielnic, nie próżnują i ponownie udało im się przechwycić mieszkańca tego miasta, który posiadał przy sobie duże ilości substancji odurzających. W tym konkretnym przypadku chodziło o ponad kilogram narkotyków. Jak donoszą źródła, 20-letni delikwent już słyszał zarzut, a prokurator, aby uniknąć dalszych problemów, nałożył na niego policyjny dozór.

Z informacji przekazanych przez stróżów prawa wynika, że była to jedna z wielu operacji przeprowadzonych przez lokalną policję mających na celu zwalczanie przestępczości związanej z narkotykami. Tym razem w krzyżowym ogniu znalazł się 20-letni mężczyzna zamieszkały na osiedlu Leśnym.

Podczas przeprowadzonej operacji stróże prawa ustalili, że podejrzany może magazynować w swoim mieszkaniu dużą ilość środków odurzających. Aby potwierdzić swoje przypuszczenia, w ostatni piątek postanowili przeprowadzić kontrolę w miejscu zamieszkania mężczyzny. Jak się okazało, ich poszlaki były uzasadnione – już na progu mogli wyczuć intensywny zapach marihuany.