Policja z Bydgoszczy rozpoczęła poszukiwania dwóch zaginionych: Jacka Gajewskiego i Łucji Kolasińskiej

Śledczy z bydgoskich regionów Błonia i Śródmieścia prowadzą intensywne poszukiwania dwóch mieszkańców: Jacka Gajewskiego oraz Łucji Kolasińskiej. Obie osoby opuściły swoje domy w różnym czasie i niestety, do chwili obecnej nie powróciły. Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionych, są gorąco zachęcane do nawiązania kontaktu z odpowiednimi służbami policyjnymi.

Jak podaje policja, kobieta o imieniu Łucja Kolasińska, wyjechała z mieszkania przy ulicy Kasprzaka we środę (3 kwietnia), mniej więcej o godzinie 11. Niestety, do teraz jej miejsce pobytu pozostaje nieznane. Warto zaznaczyć, że pani Łucja jest osobą starszą, w wieku 83 lat, cierpi na alzheimera i nadciśnienie. Z tego powodu musi regularnie zażywać leki, a także bywa narażona na myśli samobójcze.

Rysopis zaginionej prezentuje się następująco: ma około 150 cm wzrostu, jest szczupła, jej włosy są krótkie i siwe. W dniu zaginięcia miała na sobie długą zimową kurtkę w kolorze brązowym, spódnicę, która wystawała spod kurtki oraz czarne półbuty – informuje Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.