Bydgoszcz: Święto studentów Politechniki Bydgoskiej trwa nadal

Juwenalia Politechniki Bydgoskiej wciąż trwają, dostarczając uczestnikom mnóstwo emocji i atrakcji. Studenci za nimi już sporo wrażeń, ale nieco więcej czeka ich jeszcze przed końcem wydarzenia. Czwartek jest zarezerwowany na występy muzyczne.

Program czwartkowych wydarzeń na terenie kampusu Politechniki Bydgoskiej rozpoczyna się o 14:00. W planie przewidziane są rozmaite konkursy, pokaz umiejętności kalistenicznych oraz strefa z food truckami.

Weronika Fanslau, przedstawicielka Samorządu Studenckiego Politechniki Bydgoskiej, podkreśla, że obecnie studenci cieszą się swoim świętem i doskonale się bawią. Całe wydarzenie rozpoczęło się od gier planszowych i podchodów, które trwały aż do pierwszej w nocy. Uczestnicy mieli okazję lepiej poznać swój kampus. Weronika dodaje również, że koncerty są częścią juwenaliów, na którą wszyscy niecierpliwie czekają. Wyraża nadzieję, że pogoda będzie sprzyjać imprezie i wszyscy będą świetnie się bawić pod sceną.

Studenci z zapałem korzystają z przygotowanych atrakcji. Dla niektórych jest to ostatnia okazja na zabawę przed zbliżającą się sesją egzaminacyjną, więc warto wykorzystać ten czas na odrobinę relaksu.