Cukiernia Staropolska otwiera nowy sklep w Bydgoszczy

W ostatni czwartek, mieszkańcy Bydgoszczy mogli odwiedzić najnowszy sklep sieci cukierni Staropolska, który został otwarty na terenie osiedla Podniebne Ogrody. Lokalizacja przy ulicy Żwirki i Wigury przyciągnie głównie kupujących z rejonu Szwederowa oraz Górzyskowa.

Nowo otwarty sklep oferuje szeroki wybór pieczywa, takiego jak chleb, bułki czy drożdżówki, a także smaczne lody. Cukiernia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 18:00 oraz w soboty od 7:00 do 15:00.

Staropolska dołączyła do innych punktów usługowych działających już w ramach rozwijającego się osiedla Podniebne Ogrody. Wśród nich znajdują się m.in. butik, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny oraz praktyka ginekologiczno-położnicza. Przez kilka tygodni mieszkańcy mieli również dostęp do kwiaciarni.

W ostatnim okresie na terenach Szwederowa i Górzyskowa można zaobserwować wzrost liczby piekarni i cukierni. Niedawno, przy ul. Konopnickiej, powstał Piekuś, zlokalizowany tuż obok Staropolskiej i Batona. Ponadto, w lutym tego roku, przy ul. Żwirki i Wigury otwarto Piekarnię u Hanki. Tymczasem piekarnia przy ul. Inowrocławskiej zakończyła swoją działalność, a w jej miejscu pojawiła się Żabka.