Ekspansja ukraińskiej sieci barberów Bradobrey na polski rynek

Prestiżowa sieć barberska z Ukrainy, Bradobrey, zdecydowała się na ekspansję swojej działalności do Polski. Pierwszy punkt tej marki w naszym kraju został uruchomiony w Bydgoszczy, a dokładnie pod adresem ul. Dworcowej 51B.

Choć oficjalne otwarcie miało miejsce w połowie października, salon funkcjonował już od 1 września. Na początku kwartału trwały jeszcze przygotowania końcowe, takie jak załatwianie formalności czy planowanie kampanii reklamowej, jednak klienci mogli już skorzystać z usług profesjonalnych barberów. Właściciel Bradobrey często podkreśla, że rozwój to kluczowe słowo dla jego przedsiębiorstwa.

Bradobrey jest aktywnym graczem na rynku ukraińskim od roku 2014 i obecnie posiada łącznie 11 salonów – dziesięć w Kijowie oraz jeden w miejscowości sąsiadującej ze stolicą. „Międzynarodowy rozwój był w naszych planach od dawna. Konkretnie zaczęliśmy o tym myśleć w 2018 roku” – wyjaśnia Jarosław Loshchinin, jeden z współwłaścicieli sieci Bradobrey. Loshchinin jest również osobą odpowiedzialną za prowadzenie punktu w Bydgoszczy.