Nie do wybaczenia: śmierć trzyletniego Kubusia w Bydgoszczy

Tragiczna historia, która zaszokowała całą Polskę, rozgrywała się we wrześniu 2019 roku. Początkowo wydawało się, że jest to tylko zwykła podróż matki z dzieckiem do lekarza. Trzyletni Kubuś wraz ze swoją matką, 31-letnią Katarzyną F., wybrali się na badania medyczne do Bydgoszczy, co nie budziło żadnych podejrzeń u ojca chłopca. W rzeczywistości jednak, kobieta skierowała swoje kroki ku mieszaniu swojego kochanka, a nie szpitala.

Smutek i ból tej historii głęboko dotknął wszystkich. Niewinny mały Kubuś, który zmagał się z poważną chorobą, został wplątany w romans swojej matki. Spotkanie Katarzyny F. z jej internetowym znajomym, Danielem B., miało miejsce w jego domu w Bydgoszczy. Przebywanie w nieznajomym otoczeniu sprawiło, że mały Kubuś stał się niespokojny i płaczliwy.

Sytuacja komplikowała się jeszcze bardziej, gdy para postanowiła przenieść się do jednego z bydgoskich hoteli na dwie noce. Mimo zmiany otoczenia, stan maluszka nie uległ poprawie. W desperackim poszukiwaniu spokoju, Katarzyna F. i Daniel B. podali dziecku środek nasenny.

Wszystko skończyło się tragicznie. Po krótkim czasie Kubuś zmarł, a sprawą jego śmierci teraz zajmuje się Sąd Apelacyjny w Gdańsku.