Poszukiwani sprawcy ataku na małoletniego w Bydgoszczy – apel policji

Policjanci z Bydgoszczy prowadzą poszukiwania agresorów odpowiedzialnych za pobicie niepełnoletniego chłopca. Incydent ten miał miejsce w środowe popołudnie, 6 sierpnia. Dzięki systemowi monitoringu, który zarejestrował zdarzenie, możliwe było uzyskanie wizerunków sprawców. W związku z tym, władze policyjne upubliczniły ich zdjęcia i zaapelowali o wszelkie informacje dotyczące tych osób od potencjalnych świadków.

Do brutalnego ataku doszło na terenie Starego Fordonu, a dokładniej przy świeżo oddanym do użytku nabrzeżu Wisły. Tam trzej nieznajomi napadli na małoletniego chłopca. Powiadomienia od policji sugerują, że w wyniku tego agresywnego aktu, ofiara doznała uszczerbku na zdrowiu.

Sprawcom niestety nie udało się uniknąć rejestracji przez kamerę monitoringu. Dzięki temu ich wizerunki są teraz dostępne dla publiczności. Służby porządkowe, które aktualnie prowadzą śledztwo w tej sprawie, postanowiły udostępnić zdjęcia mężczyzn. Został również wydany apel o współpracę ze społeczeństwem w trakcie poszukiwań sprawców.