Otwarcie drugiego Starbucks w Bydgoszczy

Po raz drugi, uwielbiana przez wielu sieć kawiarni Starbucks, otwiera swój lokal na terenie Bydgoszczy. Tym razem, kawowe spotkania będą miały miejsce w centrum handlowym Focus.

Pod koniec lutego tego roku pierwsze informacje o planach otwarcia nowej placówki Starbucks w Bydgoszczy zaczęły pojawiać się w mediach. Na przestrzeni ostatnich kilku lat, popularność tej marki wzrosła znacząco, co skutkowało otwarciem pierwszego punktu w 2017 roku. Lokal ten umiejscowiony został w centrum handlowym Zielone Arkady. Teraz, kolejny punkt obsługi klienta tej znanej sieci kawiarni zostanie uruchomiony na terenie CH Focus.

Nowy Starbucks znajdzie swoje miejsce na pierwszym piętrze CH Focus, a dokładnie w strefie przeznaczonej do spożywania posiłków. Lokal zajmie przestrzeń poprzednio użytkowaną przez naleśnikarnię The Moon. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się restauracja North Fish, zaś naprzeciwko mieści się Berlin Doner Kebap. Centrum handlowe Focus oferuje także inne gastronomiczne punkty jak KFC, Burger King, McDonald’s, Top Lunch oraz Pizza Hut.