Piknik Dobrych Psów i Ludzi

Psiaki, które zmieniły schroniska na nowe domy lub wciąż czekają na nowego właściciela – będą bohaterami i gośćmi pikniku w Myslęcinku organizowanego przez Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy. W najbliższą niedzielę (21 maja) zapraszamy każdego miłośnika zwierząt z koszykiem piknikowym.

Piknik Dobrych Psów i Ludzi to impreza organizowana przez bydgoskie schronisko dla zwierząt (przy pomocy firmy OTOZ Animals, o. Kujawsko Pomorskie) dla właścicieli psów adoptowanych w bydgoskim Schronisku (lub innych schroniskach w kraju) oraz dla psów wciąż czekających na nowe domy.

„Zaproszeni są wszyscy opiekunowie psów z psami. Psy domowe, schroniskowe, rasowe, byle grzeczne i tolerujące inne psy i ludzi. Zaproszeni są w szczególności spacerowicze i wolontariusze z naszymi, schroniskowymi psami, właściciele psów adoptowanych ze swoimi pieskami (na smyczach). Wszyscy kochający zwierzęta. Szczególnie nasi spacerowicze” – zaprasza dyrektorka bydgoskiego Schroniska Izabella Szolginia.

Wszystko odbędzie się w niepowtarzalnym otoczeniu Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Miejsce: Różopole w LPKiW, dnia 21 maja 2023 r. w godzinach od 10.00-15.00.