Podkomisarz Tomasz Grechuta z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo triumfuje na Mistrzostwach Makroregionu Zachodniego Kyokushin Karate

Niecodzienny sukces odniósł aspirant Tomasz Grechuta, sprawujący służbę dzielnicowego w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo. Podkomisarz okazał się jednym z triumfatorów Mistrzostw Makroregionu Zachodniego Kyokushin Karate, zdobywając prestiżowe III miejsce. To wydarzenie jest godne wielkiego uznania i gratulacji!

Mistrzostwa odbyły się w sobotę (23.03.2024) we Włocławku, przyciągając aż 256 zawodników, którzy rywalizowali o tytuł najlepszego w swojej dyscyplinie. Wśród nich znalazł się nasz bohater – aspirant Tomasz Grechuta, policjant służący jako dzielnicowy w komisariacie na bydgoskim Szwederowie.

Sportowe zmaganie było emocjonujące, a walka zacięta. Jednak to nie stanowiło problemu dla podkomisarza Grechuty, który pokazał swoją klasę zdobywając III miejsce w kategorii kumite masters dla osób powyżej 35 roku życia. Nasz bohater wystąpił na mistrzostwach reprezentując barwy Bydgoskiego Klubu Sztuk Walki.

Składamy serdeczne gratulacje dla aspiranta Tomasza Grechuty i życzymy mu kolejnych triumfów sportowych!