W 2024 roku w regionie Kujawsko-Pomorskim zanotowano już 59 głośnych zwycięstw w Lotto o wartości przekraczającej cztery miliony złotych

Prowincja Kujawsko-Pomorska może pochwalić się imponującą liczbą 59 głównych wygranych w popularnej grze losowej Lotto, które padły już w roku 2024. Łączna wartość tych nagród przekroczyła cztery miliony złotych, co świadczy o ogromnym szczęściu graczy z tego regionu.

Trzynaste trafienie, które miało miejsce w Bydgoszczy, odnotowano ósmego dnia maja. To kolejny dowód na to, że miasto to jest miejscem, gdzie gracze Lotto szczególnie często odnoszą sukces.

Wtorek, 8 maja 2024 roku przyniósł kolejne ekscytujące wydarzenie w Bydgoszczy – pięć szczęśliwych liczb zostało prawidłowo wytypowanych przez gracza uczestniczącego w Mini Lotto. Zakład ten został zawarty w punkcie obsługi klienta Lotto znajdującym się przy ulicy Nad Torem 66.

Szczęśliwy gracz skreślił na swoim kuponie zwycięską kombinację numerów, dzięki czemu zgarnął nagrodę główną w wysokości 93 901 złotych. To z pewnością wydarzenie, które na długo zostanie zapamiętane nie tylko przez zwycięzcę, ale również przez społeczność graczy Lotto w Bydgoszczy.