Weekend pełen emocji: Kinowe noce nad Balatonem i sportowe emocje na Wyspie Młyńskiej

Dla wszystkich, którzy szukają ciekawych atrakcji na najbliższy weekend, przygotowaliśmy listę polecanych wydarzeń. Od seansu filmowego nad brzegiem malowniczego Balatonu po sportowe zmaganie na plaży Wyspy Młyńskiej – oto szczegółowy opis wybranych propozycji.

Kinomanów z pewnością ucieszy informacja o kolejnym wieczorze filmowym organizowanym na świeżym powietrzu, nad brzegiem urokliwego Balatonu. W piątek, dokładnie o godzinie 21:00, zaplanowany jest seans plenerowy. Na ekranie zobaczymy film pt. „Dorwać Gringo”. To doskonała okazja do spędzenia wieczoru pod gwiazdami i delektowania się dobrym kinem.

W sobotę natomiast, miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli skierować swoje kroki na Wyspę Młyńską. Tam, rozpocznie się o godzinie 10:00 turniej siatkówki plażowej mężczyzn pod hasłem “Nowy Port Bydgoszcz”. Rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco, a dodatkowym bodźcem do walki będzie pula nagród wynosząca aż 8000 zł. Dla graczy to szansa na zdobycie nie tylko prestiżowego tytułu, ale również konkretnej nagrody finansowej.