Wypadek z udziałem trzech pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 239 na trasie Bydgoszcz – Inowrocław

Niespodziewane zdarzenie miało miejsce na dwupasmowym odcinku drogi wojewódzkiej numer 239, który łączy miasta Bydgoszcz oraz Inowrocław. Doszło tam do kolizji trzech samochodów, z czego jeden przewoził dzieci. Kierujący jednym z pojazdów z powodu doznanego urazu został odwieziony do placówki medycznej.

Informacja o tym tragicznym zdarzeniu dotarła do siedziby straży pożarnej w Bydgoszczy po godzinie 17. Na wspomnianym wcześniej odcinku drogi między Bydgoszczą a Stryszkiem doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, jakim było zderzenie trzech samochodów.

W skład uczestników wypadku wchodziły między innymi dwie małe osoby oraz jeden kierowca, którzy poddani zostali rutynowemu badaniu przez służby ratownicze.

Kierowca wyraził swoje niedogodności zdrowotne, co spowodowało konieczność przetransportowania go do najbliższego szpitala. Dwoje dzieci pozostało na miejscu zdarzenia – przekazał starszy kapitan Karol Smarz, odpowiedzialny za informacje prasowe Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Strażacy wskazali jako przyczynę wypadku najechanie na siebie trzech samochodów osobowych. W efekcie zdarzenia został zablokowany jeden z pasów ruchu w stronę Inowrocławia.

Niestety utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez godzinę, ale pomimo tego ruch odbywa się bez zakłóceń.