Zaginiona dziewczyna w Bydgoszczy: wezwanie do pomocy w poszukiwaniach

W Bydgoszczy, konkretnie w dzielnicy Błonie, policjanci z lokalnego komisariatu intensywnie prowadzą poszukiwania Klaudii Sadkowskiej, czternastoletniej dziewczyny, która zaginęła podczas spaceru. Z niepokojem zauważyli, że Klaudia opuściła swój dom przy ulicy Biłgorajskiej (Flisy) o godzinie 4.19 rankiem 12 lipca i od tego momentu nie powróciła. Co więcej, martwi fakt braku jakiegokolwiek kontaktu ze strony dziewczynki z jej rodziną.

Klaudia ma około 175 cm wzrostu i waży około 71 kg. Jej charakterystycznymi cechami są blond włosy oraz pełne uzębienie. Ma przylegające uszy, a na jej ciele nie można dostrzec szczególnych znaków charakterystycznych takich jak tatuaże czy kolczyki.

Dziewczyna była ubrana w czarne spodnie dresowe i czarną bluzę w momencie, gdy ostatni raz ją widziano. Szczególnie niepokojące jest to, że Klaudia nie miała przy sobie telefonu komórkowego, co dodatkowo utrudnia możliwość skontaktowania się z nią. Policja apeluje do wszystkich osób które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Klaudii o kontakt.