26-letnia studentka bydgoskiej uczelni zdobywa tytuł Miss Polski 2023

Z dumą informujemy, że najpiękniejszą kobietę Polski w 2023 roku wybrano 26-letnią Angelikę Jurkowianiec z Namysłowa. Mimo że podczas ceremonii Festiwalu Piękna reprezentowała ona województwo opolskie, na co dzień mieszka i studiuje w Bydgoszczy. Collegium Medicum, gdzie obecnie jest na czwartym roku analityki medycznej na Wydziale Farmaceutycznym, z radością przekazało jej szczere gratulacje.

Angelika Jurkowianiec nie jest jednak tylko piękną studentką. Właśnie realizuje swoją pasję do nauki medycyny w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Ale to nie wszystko. Poza intensywnymi studiami, 26-latka zdobywa praktyczne umiejętności zawodowe, pracując jako asystentka w klinice dentystycznej.

Oprócz tego, młoda kobieta ma ambitne plany na przyszłość. Jej marzeniem jest bowiem kariera specjalisty ds. marketingu w branży modowej. Ale to nie jedyne jej zainteresowania. Jurkowianiec jest wielbicielką jeździectwa i muzyki. Gra na gitarze oraz pianinie sprawia jej wielką przyjemność – ukończyła nawet szkołę muzyczną, otrzymując dyplom I stopnia.

Sukces 26-latki cieszy nie tylko jej rodaków z województwa opolskiego. Również całemu środowisku akademickiemu Collegium Medicum w Bydgoszczy wręczono gratulacje po triumfie ich studentki na gali Miss Polski 2023.