Letnia rozrywka w Bydgoszczy dzięki Budżetowi Obywatelskiemu

Wakacyjne atrakcje dla mieszkańców Bydgoszczy, finansowane z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, nie ustają. W nadchodzący czwartek (10.08) najmłodsza grupa wiekowa będzie miała kolejną okazję do skorzystania z różnorodnych działań proponowanych przez Objazdowy Dom Kultury. Na osiedlu Wyżyny, na skwerze A. Krzyżanowskiego, o godzinie 15 zostaną zaprezentowane takie elementy zabawy jak tańce pełne radości, rywalizacje na pirackie motywy, gry z użyciem chusty animacyjnej, tworzenie baniek mydlanych, warsztaty o tematyce cyrkowej oraz kolektywne czytanie.

Entuzjaści seansów filmowych pod gołym niebem również odkryją wiele interesujących propozycji. W piątkowy wieczór (11.08) nad Balatonem zostanie zorganizowane Kino Plenerowe. Początek projekcji filmu „Niewidzialny Wróg” zaplanowano na godzinę 20.45.

Pomiędzy sobotą a niedzielą przeniesiemy się do historycznej części miasta – Starego Fordonu. Na miejscowym rynku przygotowano Kino pod Chmurką. W sobotę (12.08) oddani miłośnicy kina będą mogli obejrzeć dwa filmy: „Kurozając i zagadka chomika ciemności”, którego pokaz rozpocznie się o godzinie 20.30, oraz „Małą Italię” o godzinie 22. W niedzielny wieczór (13.08) zaś na ekranie pojawi się amerykańsko-brytyjski thriller pt. „Cudzoziemiec”. Godzina rozpoczęcia to 20.25.

W ramach niedzielnej inicjatywy „Zostań turystą w swoim mieście”, zapraszamy na oprowadzanie po Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy pod przewodnictwem profesjonalnego przewodnika. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10. Zapisy są obowiązkowe.

Zapraszamy na wszystkie wydarzenia – wejście jest całkowicie darmowe.