Bydgoscy tenisiści stołowi Polskiego Cukru Gwiazdy zmierzają ku finałowi ekstraklasy, pomimo przeciwności

Pomimo porażki w pierwszym meczu półfinałowym Lotto Superligi, bydgoski zespół tenisa stołowego Polski Cukier Gwiazda nie traci ducha walki. Mimo iż skład drużyny był osłabiony, zawodnicy nadal dążą do odrobienia strat. Wyjątkowo trudne zadanie stawia przed nimi konieczność osiągnięcia tego celu bez wsparcia lidera zespołu. Jednak nawet pomimo tych trudności, brązowy medal mają już gwarantowany.

Pierwszy półfinałowy mecz z Dekorglassem Działdowo, drużyną z województwa warmińsko-mazurskiego, która niedawno triumfowała w Pucharze Europy, nie układał się dla Polskiego Cukru Gwiazdy po ich myśli. Bydgoszczanie, mimo że przegrali 0:3, nie stracili wiary w możliwość odniesienia sukcesu. Wierząc w swoje umiejętności, byli zdeterminowani do odniesienia pozytywnego rezultatu na wyjeździe.

W fazie zasadniczej rozgrywek, to właśnie bydgoszczanie dwukrotnie okazali się lepsi w starciach z ekipą z Działdowa. Tym samym, po rundzie zasadniczej, zespół z naszego miasta uplasował się na 2. miejscu w tabeli Lotto Superligi, potwierdzając swoją wysoką formę i determinację.