Bydgoszcz w rytmie rowerów: Spotkanie z kolarzami w Hali Targowej

W środę, 8 listopada, w Hali Targowej przy ul. Podwale w Bydgoszczy będzie miał miejsce unikalny event pod nazwą „Zdrowo-Aktywnie-Z Pasją. Bydgoskie Spotkanie z Kolarstwem”. Będzie to okazja do spotkania z profesjonalnymi kolarzami takimi jak Michał Gołaś, Karolina Kumięga i Filip Maciejuk. Całość wydarzenia poprowadzi Adam Probosz, ceniony komentator tego sportu.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i okolicznych terenów, szczególnie tych, którzy pragną prowadzić zdrowy styl życia czy poszukują motywacji do zwiększenia swojej aktywności fizycznej. Kolarstwo będzie tutaj głównym tematem.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak organizatorzy wymagają wcześniejszej rejestracji przez formularz dostępny na stronie Lokalnej Grupy Działania „Dwie rzeki”. Dla pierwszych 50 zarejestrowanych osób przewidziano vouchery do wykorzystania w Hali Targowej.

Podczas spotkania planowane jest zapoznanie uczestników z doświadczeniami znakomitych polskich kolarzy. W Bydgoszczy pojawi się Michał Gołaś, olimpijczyk, który brał udział w tak prestiżowych wyścigach jak Giro d’Italia czy Vuelta a España; Karolina Kumięga, obecnie startująca w drużynie UAE Team ADQ i uczestnicząca w zawodach żeńskiego World Touru oraz Filip Maciejuk, ostatnio powiązany z grupą BORA-Hansgrohe.