Castorama w Bydgoszczy wsparła lokalne schronisko dla zwierząt – realizacja idei CSR

Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy wyraziło swoją wdzięczność firmie Castorama za jej zaangażowanie w działania społecznie odpowiedzialne. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na platformach społecznościowych przez przedstawicieli schroniska, lokalna placówka sieci Castorama zdecydowała się na konkretną formę pomocy – przekazała schronisku ocieplane budy dla zwierząt.

W szczególności, Schronisko kieruje swoje podziękowania do firmy Castorama Polska i osobiście do Remigiusza Azarko – Dyrektora sklepu Castorama w Bydgoszczy przy ulicy Szajnochy. Także wszyscy pracownicy zaangażowani w projekt, którego celem było wspomaganie miejscowego Schroniska dla Zwierząt, zostali docenieni. Dzięki ich trudowi, schronisko otrzymało ciepłe i funkcjonalne budy zgodne z opracowanym projektem.

Jednak to nie koniec wsparcia ze strony Castoramy. Jak tylko warunki pogodowe na to pozwolą, do schroniska ma trafić zewnętrzna woliera. Będzie to miejsce spotkań zapoznawczych i przedadopcyjnych zwłaszcza dla kotów i gryzoni, które czekają na nowe domy – informuje Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy na swoim profilu na Facebooku.

Izabella Szolginia, dyrektor Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy, w rozmowie z dziennikarzem tłumaczy, że budki dla psów, mimo starannej konserwacji, z czasem ulegają degradacji. Konieczne jest więc ich cykliczne wymienianie, a pomoc Castoramy jest w tej sytuacji nieoceniona.