Centrum Handlowe Rondo w Bydgoszczy – miejsce dla każdego

Kompleks handlowy Rondo, zlokalizowany w samym sercu Bydgoszczy, to jedno z największych centrów handlowych w mieście.

Centrum Handlowe Rondo ma status najstarszego tego typu obiektu w Bydgoszczy. Jego otwarcie miało miejsce w marcu 1999 roku na ulicy Kruszwickiej, gdzie wcześniej funkcjonowały ogródki działkowe.

W skład galerii wchodzi obecnie market Auchan, choć w przeszłości swoje placówki mieli tu także Geant i Real. Oprócz dużego supermarketu, Centrum Handlowe Rondo gromadzi również ponad 50 różnorodnych punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. Całkowita powierzchnia centrum wynosi aż 60 tysięcy metrów kwadratowych. Za zarządzanie tym ogromnym kompleksem odpowiada firma Apsys.

Dodatkowo, odwiedzający mają możliwość korzystania z siłowni sieci CityFit. To miejsce cechuje się osobnym wejściem i jest czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, niezależnie od godzin otwarcia centrum handlowego.

Właściciele Centrum Handlowego Rondo zadbali o komfort osób niepełnosprawnych. W tym celu wyposażono obiekt w pochylnie bez barier architektonicznych, toaletę dostosowaną do potrzeb osób poruszających się na wózkach oraz specjalny wózek zakupowy ułatwiający przemieszczanie się po galerii.