Danuta Kubera-Saris: zagadkowe zniknięcie 66-latki, która miała wrócić do Holandii po sprzedaży mieszkania

Po Danucie Kubera-Saris, 66-letniej kobiecie zamieszkującej na stałe w Holandii wraz z mężem, nie ma śladu, pomimo że planowała powrót do swojego kraju po sprzedaży mieszkania. Policja z Komendy Rejonowej Bydgoszcz Śródmieście apeluje o wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej i prosi o kontakt od każdego, kto może posiadać takie dane.

Ostatni raz kontakt z Danutą Kubera-Saris został nawiązany 21 lutego. Była to rozmowa z jej kuzynką w miejscu stałego zamieszkania zaginionej. Pani Danuta przybyła do Polski w lutym z zamiarem sprzedaży jednego ze swoich mieszkań i miała wrócić do Holandii po finalizacji transakcji. Niestety, od tego momentu wszelki kontakt z nią urwał się.

Zaginiona to kobieta o następujących cechach: w wieku około 66 lat, o wzroście 170 cm i krępej budowie ciała. Jej włosy są ciemno blond, nos i uszy mają normalne proporcje, a na ciele nie ma żadnych szczególnych znaków. Niestety, informacje o ubraniach, które miała na sobie w dniu zaginięcia, nie są dostępne.

W chwili zniknięcia 66-letnia Danuta Kubera-Saris posiadała przy sobie telefon komórkowy, obecnie nieaktywny, oraz walizkę z ubraniami. Nie miała jednak ze sobą żadnych dokumentów.