Decydujące spotkanie I ligi piłkarskiej kobiet między Hydrotruck Sportową Czwórką Radom a KPP Bydgoszcz

W niedzielnym spotkaniu piłki nożnej kobiet I ligi, drużyna Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom konfrontowała się z zespołem KPP Bydgoszcz. W wyniku tego meczu, wyraźnym zwycięzcą okazała się ekipa radomska, pokonując rywala z rezultatem 2:0 (0:0).

Kluczowe bramki dla drużyny Hydrotruck Czwórka Radom zostały zdobyte przez Wiolettę Tkaczyk oraz Natalię Olesińską. Zespół reprezentowany był przez graczki takie jak Ptaszek, Soboń, Komandę, Sobczaka, Majewską, a także Żabicką. Przed meczem oba kluby dzielił zaledwie jeden punkt różnicy, co nadawało dodatkowy ciężar temu spotkaniu – zwłaszcza dla radomianek, które znajdowały się na miejscach tuż nad strefą spadkową i walczyły o utrzymanie w lidze.

Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych goli. Jednakże sytuacja zmieniła się w drugiej części meczu, w której dominowała drużyna Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom. Pierwsza bramka padła z niesamowitej odległości – Wioletta Tkaczyk trafiła do siatki z prawie 40 metrów! Zespół KPP Bydgoszcz starał się niwelować straty, jednak błędy w obronie przeszkadzały im w uzyskaniu korzystnego wyniku. Drugi cios zadała Natalia Olesińska, podwyższając wynik na 2:0.