Jazz Day już 30 kwietnia na tarasach Młynów Rothera

Rok temu Jazz Day przyciągnął tłumy ludzi. W tym roku organizatorzy obiecują jeszcze lepszą muzykę i atmosferę. 30 kwietnia w tym roku to Światowy Dzień Jazzu, którego obchody będą miały miejsce na tarasach Młynów Rothera. Wejście jest za darmo.

W niedzielę 30 kwietnia w sercu Wyspy Młyińskiej odbędzie się koncert z okazji Światowego Dnia Jazzu. Jest to niepowtarzalna okazja, aby dotrzeć do serca polskiej sceny jazzowej, usłyszeć nie tylko tradycyjne brzmienia jazzu, ale także nowoczesne interpretacje, łączące różne gatunki muzyczne. Podczas koncertu można usłyszeć zespoły RGG, Michał Barański – Mazowiecka Mantra, SUNDIAL Trio, Rafał Gorzycki & BKK oraz Azztronauci. Tarasy w Bydgoszczy to idealne miejsce na zorganizowanie imprezy muzycznej. Wspaniała atmosfera, malownicze krajobrazy, doskonała akustyka – to tylko niektóre atuty tego miejsca.

„Cieszę się niezmiernie z nadchodzącego koncertu Światowego Dnia Jazzu na tarasach Młynów Rothera w Bydgoszczy. Przez wiele miesięcy pracowaliśmy nad tym wydarzeniem, aby zapewnić publiczności niezapomnianą muzykę, dlatego tak bardzo się cieszę, że możemy zaprezentować bydgoskiej publiczności doskonałych polskich artystów jazzowych. Mam nadzieję, że koncert Światowego Dnia Jazzu na tarasach Młynów Rothera stanie się jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych tej wiosny i zapadnie w pamięci wszystkich uczestników na długo”. -mówi Rafał Gorzycki, Prezes Fundacji Art Mintaka.