Kolejne wydarzenia w Olimpic Bowling Center Bydgoszcz

Weekend, który właśnie mamy za sobą, upłynął pod znakiem fantastycznej zabawy w miejscu o nazwie Olimpic Bowling Center w Bydgoszczy. Kolejna porcja wspomnień związanych z imprezowaniem zapisała się na stałe w historii tego miejsca. Gorąco zachęcamy do obejrzenia najświeższych fotografii dokumentujących rozrywkę, która miała miejsce w klubie usytuowanym przy ulicy Toruńskiej.

Olimpic Bowling Center to kompleks, gdzie atrakcji nie brakuje dla nikogo. Wśród dostępnych rozrywek znajdują się między innymi siedem torów do kręgli, profesjonalnie przygotowanych do gry. Dodatkowo, centrum oferuje sale bilardowe wyposażone w trzy stoły. Miłośnicy darta także znajdą tu coś dla siebie.

Na ulicy Toruńskiej 59 bywają też organizowane imprezy z udziałem DJ-a co piątek i sobotę. W Olimpic Bowling Center istnieje możliwość wynajęcia przestrzeni na organizację różnego rodzaju przyjęć. Mogą to być zarówno urodziny najmłodszych członków rodziny, jak i te dla osób dorosłych.

Szerokie spektrum informacji na temat tego miejsca jest regularnie publikowane na oficjalnym profilu klubu w mediach społecznościowych.