Kolizja na drodze krajowej nr 10 w Emilianowie – dwa auta zderzyły się, dwie osoby hospitalizowane

W miejscowości Emilianowo, położonej na trasie drogi krajowej numer 10, doszło do zdarzenia drogowego. Tego dnia, na skrzyżowaniu, miało miejsce zderzenie dwóch samochodów – pojazdu dostawczego oraz ciężarowego. W wyniku tej kolizji, która miała miejsce w wczesne popołudnie w piątek, dwie osoby podróżujące samochodem dostawczym musiały zostać przetransportowane do szpitala.

Na skutek tego nieszczęśliwego zdarzenia, które wydarzyło się około godziny 13:00, służby ratunkowe musiały ewakuować dwie osoby. Informacje te przekazały nam jednostki straży pożarnej, które były obecne na miejscu zdarzenia.

Osoby poszkodowane podróżowały samochodem dostawczym – ich stan zdrowia nie był początkowo znany. Jak poinformował nas st. kpt. Karol Smarz, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy, trwały badania mające na celu ustalić ich dokładny stan zdrowia.

Skrzyżowanie, na którym doszło do wypadku, jest miejscem, gdzie często dochodzi do różnego rodzaju incydentów. W Emilianowie droga krajowa nr 10 krzyżuje się z trasą dojazdową do Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Sytuacja była skomplikowana – na miejscu pracowało aż siedem zastępów straży pożarnej. Utrudnienia na drodze krajowej nr 10 w Emilianowie trwały około dwie godziny.