Międzynarodowe Dni Jogi w Bydgoszczy

Letnia praktyka jogi na trawie, wydarzenia takie jak Joga w Młynach Rothera i obchody Międzynarodowego Dnia Jogi w Bydgoszczy stały się stałym elementem letniego kalendarza imprez w mieście. Co roku przyciągają one liczne grupy uczestników, promując jogę i zdrowy styl życia. Piąta edycja Jogi na trawie rozpocznie się 24 czerwca w malowniczym Parku Jana Kochanowskiego. Zajęcia są bezpłatne, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Przez całe wakacje, raz w tygodniu, w Parku Jana Kochanowskiego w Bydgoszczy odbędą się darmowe zajęcia jogi na trawie. To doskonała okazja, aby poznać różne style jogi pod okiem doświadczonych nauczycieli ze Stanu Harmonii. W poprzednich edycjach blisko 150 osób regularnie praktykowało jogę razem.

Cykl rozpocznie się od obchodów Międzynarodowego Dnia Jogi, który przypada 21 czerwca, ale świętowanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 czerwca.

Oto lista nauczycieli prowadzących zajęcia jogi na trawie:

– 1 lipca: Dorota Priebe-Kubiak

– 8 lipca: Beata Tietze

– 15 lipca: Justyna Pączka

– 22 lipca: Ania Lewandowska

– 29 lipca: Magda Rzepka

– 5 sierpnia: Klaudia Smak

– 12 sierpnia: Karolina Sumińska

– 19 sierpnia: Dorota Priebe-Kubiak

Joga na trawie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rafała Bruskiego. Zajęcia jogi na trawie będą odbywać się w Parku Jana Kochanowskiego od 24 czerwca do 19 sierpnia. Wstęp jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.