Niebezpieczne skrzyżowanie na ulicach Skłodowskiej i Jurasza – kolejne zderzenie samochodów

W dniu dzisiejszym, czyli 6 kwietnia, krótko po godzinie 19:00 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Miejscem wypadku było skrzyżowanie ulic Skłodowskiej i Jurasza, położone w bliskim sąsiedztwie szpitala Jurasza. W wyniku kolizji uszkodzeniu uległy trzy wozy, w tym jeden pojazd taksówkowy. W sumie w zdarzeniu uczestniczyło siedem osób – po jednej z każdego z samochodów.

Wyjątkowo trudna sytuacja dotknęła kierowcę taksówki, który ze względu na duże uszkodzenia swojego pojazdu, nie był w stanie opuścić go o własnych siłach. Aby uwolnić go ze zniszczonego wraku, strażacy musieli posłużyć się specjalistycznym sprzętem hydraulicznym.

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano liczne służby ratunkowe. Przybyły aż trzy ambulanse, trzy patrole policyjne oraz dwie jednostki straży pożarnej. Na szczęście, jak wynika ze wstępnych ustaleń strażaków, żadnemu z uczestników wypadku nie zagrażało bezpośrednie niebezpieczeństwo. Trzy osoby po przeprowadzonym na miejscu badaniu zostały uznane za zdrowe, natomiast pozostałe cztery musiały udać się do szpitala.