Niszczyciel przystanków miejskich w Bydgoszczy skutecznie schwycony

Dzięki błyskawicznej interwencji naocznego świadka, funkcjonariusze policji z Bydgoszczy zdołali aresztować 21-letniego mężczyznę. Ten nieobliczalny młodzieniec był sprawcą aktu wandalizmu skierowanego przeciwko jednemu z przystanków komunikacji miejskiej w wymienionym mieście. Wykazywał agresywne zachowanie, przejawiające się kopaniem płyty pleksi, która pełniła rolę bariery oddzielającej wiatę od jezdni.

Incydent miał miejsce w ostatni piątek (21 lipca). Przed 21:00, stróże prawa z wydziału bydgoskich Wyżyn otrzymali zgłoszenie o incydencie dotyczącym dewastacji przystanku usytuowanego przy ulicy Filmowej. Po natychmiastowym przybyciu na miejsce zdarzenia, potwierdzili oni fakt uszkodzenia jednego z elementów przystanku. Na dodatek, spostrzegli młodego człowieka oddalającego się od miejsca przestępstwa.

Nie minęło wiele czasu, a agresywny wandala został schwytany przez policję. Ta sytuacja jest dowodem na to, że policja działa skutecznie i zdecydowanie oraz nie toleruje żadnych form wandalizmu i dewastacji miejskiej infrastruktury.