Ożywiona sobota w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

W ostatnią sobotę (16 września), Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu stało się miejscem pełnym radości i zabawy dla całych rodzin. Okazją do tego była kolejna odsłona Dnia z Rodziną, który po raz kolejny zjednoczył mieszkańców miasta, świętujących dziesięciolecie programu Bydgoska Rodzina 3+.

Podczas tego dnia, pogoda sprzyjała organizacji wszystkich zaplanowanych atrakcji. Słoneczne niebo umożliwiło odbycie koncertu, a także przyciągnęło tłumy na zajęcia z jogi w Ogrodzie Społecznika. Na uwagę zasługuje również aktywność SpongeBob Kanciastoporty, który osobiście zapraszał przechodzących obok Gdańskiej 5 do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Wspólne święto przyciągnęło nie tylko liczne rodziny, ale również młodzież i dzieci z Ośrodka im. Braille’a – placówki edukacyjnej dla osób niewidomych i niedowidzących. Bez względu na wiek czy preferencje, każdy znalazł coś dla siebie – od układania klocków Lego, po relaksujące zajęcia jogi. Dzień z Rodziną w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu okazał się być dniem pełnym uśmiechu i pozytywnej energii.