Panattoni finalizuje i pełni komercjalizuje swoją największą inwestycję w Bydgoszczy

Panattoni, znany deweloper nieruchomości komercyjnych, zakończył proces budowy oraz całkowitej komercjalizacji swojego największego parku biznesowego znajdującego się w Bydgoszczy. Inwestycja ta jest pierwszą tego typu w zachodniej części miasta, a jej powierzchnię dzierżawią przede wszystkim firmy z sektorów produkcyjnego, logistycznego oraz FMCG. Deweloper nie zamierza jednak na tym poprzestać i ma już w planach dalsze rozbudowy tego kompleksu.

Deweloper Panattoni jest o krok od osiągnięcia pół miliona metrów kwadratowych powierzchni użytkowej w Bydgoszczy. Do tej pory zrealizował tutaj trzy obiekty BTS: dla wiodących sieci hipermarketów, dla potentata branży odzieżowej działającego w modelu e-commerce oraz cztery parki przemysłowe. Najnowsza inwestycja, czyli Panattoni Park Bydgoszcz IV o łącznej powierzchni 110 000 metrów kwadratowych, podzielony na trzy budynki, został oddany do użytku w lipcu bieżącego roku i już znalazł swoich pełnych najemców.

Panattoni Park Bydgoszcz IV jest już w pełni ukończony. Z korzyści wynikających z ukończenia tej inwestycji korzysta między innymi globalna firma produkcyjna, dla której Panattoni wybudował biura zewnętrzne, które dzięki fasadzie zapewniają dostęp do naturalnego światła z trzech stron. Oferując halę spełniającą wymogi składowania produktów w warunkach chłodniczych, deweloper przyciągnął również międzynarodową sieć supermarketów. Japoński operator logistyczny zajmuje natomiast aż 42 000 metrów kwadratowych powierzchni tej nowej inwestycji, przenosząc się tutaj z innego bydgoskiego obiektu Panattoni i zdobywając tym samym znacznie więcej miejsca.