Podróż do serca Galaktyki: Spektakl kosmicznych odkryć w Młynach Rothera w Bydgoszczy

Zwolennicy tajemnic wszechświata, którzy będą miały okazję odwiedzić Młyny Rothera w Bydgoszczy, na pewno nie będą rozczarowani. Są tam bowiem oferowane niesamowite spektakle, które zapierają dech w piersiach, prezentują nieziemskie panoramy i dostarczają fascynujących doświadczeń.

Podczas seansu, który ma długość około 12 minut, widzowie mają szanse zrozumieć wiele zagadek. Pytania takie jak: Jak dochodzi do powstania nowych gwiazd? Gdzie zlokalizowana jest czarna dziura? Jak prezentuje się nasza galaktyka i jakie stanowimy w niej miejsce?

Młyny Rothera rozpoczęły pokazywanie filmu zatytułowanego „Podróż do środka Galaktyki” w piątek na swoich tarasach. W czasie projekcji, nasza planeta Ziemia jest porównywana do innych ciał niebieskich Układu Słonecznego i kilka większych gwiazd. Zostają również ujawnione różne kosmiczne ciekawostki. To spektakularne show pełne jest zapierających dech w piersiach widoków oraz fascynujących momentów.

Organizatorzy zapewniają, że film „Podróż do środka Galaktyki” jest przeznaczony dla publiczności wszelkich grup wiekowych. Co najlepsze, wstęp na pokaz jest całkowicie wolny, a udział w nim zupełnie darmowy.