Przejęcie roli menedżera przez Tomasza Bajerskiego w klubie Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Tomasz Bajerski, były żużlowiec i trener, został zaprezentowany jako nowy menedżer Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Wiadomość ta została oficjalnie potwierdzona przez klub w ostatni wtorek. Bajerski ma zamiar przyjąć pełne obowiązki szefa sztabu szkoleniowego na sezon 2024.

Wybór Bajerskiego na to stanowisko nie jest zaskakujący. Jego nazwisko od początku pojawiało się wśród głównych kandydatów do objęcia tej roli. Bajerski ma imponującą karierę – jest wychowankiem Apatora, a także był żużlowcem, a następnie trenerem w Toruniu i Poznaniu.

Decyzja o przyjęciu nowej roli nie była dla niego trudna. Jak stwierdził, przekonało go konkretne zobowiązanie ze strony Bydgoszczy. Wyraził też entuzjastyczne odczucia co do prowadzenia zespołu i wyraził swoje oczekiwania na nadchodzący sezon.

Zgodnie z jego komentarzem, wszyscy, zarówno kibice, jak i zawodnicy, aspirują do awansu w nadchodzącym sezonie. Jednak zdaje sobie sprawę, że to nie będzie łatwe zadanie, biorąc pod uwagę, że wiele innych drużyn ma podobne ambicje. Przyznaje, że będzie potrzebne szczęście, ale najważniejsza będzie ciężka praca, na którą jest gotów.