Przygotuj się na wyzwania wyborów

Chcesz czynnie uczestniczyć w demokratycznym procesie wyborczym? Teraz to możliwe! Dołącz do Akademii Demokracji w Bydgoszczy i zyskaj umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie działać w komisjach wyborczych.

Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Oferuje wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych. Szkolenia prowadzone są przez zespół doświadczonych prawników i praktyków.

Udział w procesie wyborczym to nie tylko prawo, ale także wyzwanie, które stawia przed nami szereg trudności do pokonania. Każdy aspekt, od zabezpieczenia głosów po ich liczenie, wymaga precyzji, czujności i dyscypliny. Wybory są fundamentem demokracji i naszym zadaniem jest stawić czoła tym wyzwaniom, aby zagwarantować uczciwość i wiarygodność procesu wyborczego – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Projekt dofinansowany jest z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Szkolenie odbędzie się już
8 lipca w Bydgoszczy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: [email protected]