Seria warsztatów dla młodych mam z ambicjami biznesowymi w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu staje się miejscem, które umożliwia mamom naukę o tym, jak połączyć obowiązki macierzyńskie z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. To tam rozpoczyna się cykl warsztatów skierowany do kobiet, które są matkami, ale równocześnie pragną rozwijać swój biznes.

Osobą, która będzie prowadzić te spotkania jest Marta Kokocińska, twórczyni strony internetowej domwkratke. Jej doświadczenie w zakładaniu i prowadzeniu firmy sięga ponad dekady wstecz, kiedy to stworzyła swoją firmę mimo bycia matką trzymiesięcznego dziecka. Obecnie jej firma dostarcza rozwiązania brandingowe przeznaczone dla sektora handmade oraz innych. Kokocińska jest zwolenniczką ideału slowbiznesu i od lat przekonuje młode matki, że możliwe jest harmonijne łączenie roli matki z pracą zawodową. Nagłaśnia przy tym ideę odejścia od korporacyjnych standardów i odkrywania własnej, indywidualnej ścieżki kariery.

Podczas warsztatów Kokocińska poruszy między innymi takie tematy jak skuteczne techniki zarządzania czasem, zastosowanie nowych i starych mediów do promocji własnej marki, zrozumienie roli strategii firmy czy wprowadzenie do koncepcji slowfinansów.

Warsztaty będą miały miejsce w godzinach od 10.00 do 12.00, a daty spotkań to: 13 maja, 17 maja oraz 20 maja. Miejsce spotkań to sala konferencyjna Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, które mieści się przy ulicy Gdańskiej 5. Istotne jest to, że dzieci są serdecznie zapraszane na te spotkania.