Targi Pracy i Kariery Your Future 2024: Okazja do rozwoju kariery w Politechnice Bydgoskiej

Politechnika Bydgoska, lokalizowana na fordońskim kampusie, zaprasza na Targi Pracy i Kariery Your Future 2024, które odbędą się 21 marca. To idealna okazja dla osób poszukujących pracy, stażu lub praktyk. W trakcie tego wydarzenia doradcy zawodowi udzielą cennych wskazówek na temat tworzenia aplikacji oraz przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.

Bydgoska uczelnia jest gospodarzem Targów Your Future po raz osiemnasty. Wydarzenie to będzie miejscem prezentacji ofert pracy, staży i praktyk przez 60 podmiotów, w tym przedsiębiorstwa, instytucje rynku pracy, służby mundurowe oraz doradców zawodowych.

Impreza jest adresowana do szerokiego grona osób – studentów, uczniów szkół ponadpodstawowych, osób bezrobotnych oraz tych, którzy myślą o zmianie dotychczasowego miejsca zatrudnienia.

Ewa Adamowicz, specjalista ds. kreowania karier w Politechnice Bydgoskiej zachęca do wzięcia udziału w targach. Zwraca uwagę na dynamiczne zmiany na rynku pracy i podkreśla, że warto być na bieżąco z aktualnymi trendami. Targi Pracy to również doskonałe miejsce do rozważań na temat własnej ścieżki rozwoju, nawiązania nowych kontaktów oraz bezpośredniej rozmowy z potencjalnym pracodawcą czy doradcą zawodowym, który oferuje pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i rozmowy kwalifikacyjnej.